Poznajcie Nas! KOCHAMY PODRÓŻE!

   

Nasze biuro "www.PORAWAKACJI.pl" powstało z miłości i pasji do podróży.

Dzięki tej pasji i miłości, a także własnym doświadczeniom doradzamy naszym klientom w wyborze oferty na niezapomniane wakacje. Dla każdego znajdziemy ofertę szyta na miarę potrzeb i spełniającą wszystkie oczekiwania!

    Naszym celem jest nie tylko wysłanie Was na wakacje, ale również zarażenie chęcią poznawania i odkrywania coraz nowszych miejsc na mapie świata!

Najważniejsze dla nas jest to, aby nasz klient dokonując wyboru wakacji czuł się całkowicie przekonany do wybranego miejsca. Służymy pomocą przy doradzaniu kierunku, hotelu i formy spędzenia wymarzonego wypoczynku. Staramy się by zaproponowana przez nas oferta i organizacja wyjazdu były dostosowane całkowicie do Państwa potrzeb.

   Aby czuli się Państwo pewnie jesteśmy do Państwa dyspozycji niemal non-stop. Nasze komórki są zawsze włączone i z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania nawet w dni wolne od pracy!

   Zapraszamy na wakacje z naszym biurem każdego opętanego przez chęć poznawania świata pasjonata podróży, a także tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przekonać się jak cudowne jest odkrywanie zakątków naszego globu!

Z życzeniami cudownych, słonecznych wakacji
Zespół Biura Podróży "PoraWakacji.pl"

BIURO GODNE ZAUFANIA!

 

Jesteśmy członkiem:

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500